معرفی نوع جدیدی از فرم Popup

فرم های Popup این روزها در همه جا مورد استفاده قرار می گیرند از کوچک ترین نوع آن ها تا فرم هایی که به صفحات بزرگ تری ختم می شوند. شاید شما از فرم های Popup بیزار باشید اما نباید آن ها را نادیده بگیرید.

به نظر می رسد که استفاده از این نوع فرم ها تاثیر بسیار زیادی در جمع آوری ایمیل دارد خوشحالیم که با استفاده از میلرلایت می توانید به راحتی فرم Popup را ایجاد کنید  ما اخیرا ویژگی های جدیدی به آن اضافه کرده ایم در ادامه نکات موثری را در این مورد به شما ارائه می دهیم.

چه خبر؟

هنگام ایجاد یک فرم Popup یا ویرایش فرمی که قبلا طراحی کرده اید، گزینه های جدیدی را مشاهده خواهید کرد با کلیک بر دکمه ی Design می توانید نوع نمایش فرمتان را انتخاب کنید.

یک نوع که قبلا وجود داشت و ما دو نوع دیگر از، نمایش آن را اضافه  کرده ایم.

Bar 

نمایش یک نوار که به پایین و یا بالای صفحه می چسبد. وجود این نوع نوار باعث می شود تا مشترکین بتوانند ایمیل خود را به راحتی وارد کنند.

با استفاده از میلرلایت می توانید این نوار را در بالا یا پایین صفحه قرار دهید و با استفاده از تب Settings

در قسمت FORM POSITION می توانید مشخص کنید که فرم در بالا یا پایین صفحه نمایش داده شود هم چنین با انتخاب گزینه ی Remain at the top while scrolling مشخص می کنید که فرم  تا زمانی که اسکرول انجام شود در صفحه باقی بماند .

نکته: زمان نمایش این فرم را چند ثانیه بعد از ورود کاربر به صفحه قرار دهید.

Slidebox

 

فرم slidebox نوعی است که به گوشه ای از صفحه شما می چسبد. این نوع فرم در زمانی که یک بازدید کننده در حال خواندن صفحه شما است، به صورت کشویی کار می کند.

در میلرلایت، می توانید از قسمت Settings برای نمایش پنجره کشویی اسلاید در سمت چپ یا راست صفحه استفاده کنید.

نکته: وقتی یک بازدید کننده 50٪ صفحه را اسکرول کرد، فرم Slidebox را نمایش داده شود

چگونه کار می کند؟

بعد از انتخاب نوع فرم پاپ آپ یعنی بعد از اینکه طراحی آن تمام شد وارد قسمت Behavior می شوید که این قسمت در مقالات فرم پاپ قبلا آموزش داده شده است.

امیدواریم که از این ویژگی استفاده کنید و با نظرات ارزشمندتان ما را در بهبود این نرم افزار یاری کنید.

 

تعداد مشارکت کنندگان در بحث 0 دوست

لیست نظرات


فعال است

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر